Avcılar Kurye

Avcılar ACİL KURYE

     Avcılar  ACİL KURYE hizmetimizde tüm işlemler olması gerektiğinden daha hızlıdır. Acil kuryelerde firmamız talep doğrultusunda motosikletle çalışmaktadır. Avcılar Moto kurye veya Avcılar acil kurye; motosikletle çalışan zarf ya da paket taşıyan, bir adresten başka bir adrese yoğun trafiğe sahip illerde talep doğdukça oluşan bir hizmet türüdür. 

     Avcılar  ACİL KURYEde, gönderilerin müşterinin bildireceği adresten alıp zaman kaybetmeksizin direkt olarak alıcı adrese teslim edilmesi hizmetidir. Gönderileriniz Avcılar bölgesinden alınıp İstanbul içi bir adrese veya çevre illere teslim edilebilmektedir. Kuryelerimiz günlük yoğunluğu çok fazla olan şehir içinde sürekli sorunlu olan trafikte evraklarınızın çok hızlı bir şekilde gideceği bir yerden diğerine ulaştıran bir taşıma işlemini gerçekleştirmektedirler.  Ayrıca Avcılar  ACİL KURYE ücretlendirme tavsiye edilen fiyatlardan daha fazladır ancak teslimat ivedi şekilde gerçekleşmektedir. 

    Avcılar  Acil kurye, teslimat süresi ortalama 60-90 dakika arası değişmektedir. Bu süre hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Avcılar  Acil kurye kapsamında ürünleriniz veya evraklarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini istediğiniz yer teslim edilmektedir.


Avcılar ACİL KURYE

Avcılar ACİL KURYE
Avcılar ACİL KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Avcılar ACİL KURYE

Avcılar ACİL KURYE, ACİL KURYE Avcılar, ACİL KURYE Avcılar, Avcılar ACİL KURYE,

Avcılar ACİL KURYE

Avcılar ACİL KURYE, Avcılar ACİL KURYE, Avcılar ACİL KURYE, Avcılar ACİL KURYE, Avcılar ACİL KURYE, Avcılar ACİL KURYE.

Avcılar ACİL KURYE

ACİL KURYE Avcılar

ACİL KURYE Avcılar

Avcılar Kurye HizmetlerimizGoogle