Avcılar Kurye

Avcılar EXPRESS KURYE

   Express kurye hizmetimiz Avcılar  ilçesi ve diğer çevre illere; siz kıymetli müşterilerimizden gelen çağrı üzerine aciliyetini belirtmiş olduğunuz gönderilerinizi o günkü hava şartlarının durumuna bağlı 
olarak 60 dakika ile 120 dakika içerisinde yerine ulaştırmayı taahhüt eden kurye özelliğidir. Belirtilen adrese bağlı olarak 60-90 dakikanın altında da teslimat yapılması muhtemeldir. 

    Express kuryenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de teslim edilecek kuryeyi farklı bir adrese uğramadan verilen adrese ulaştırmasıdır. Dolayısıyla varılacak olan istikamete 2 katı hızla güvenli ve vereceğiniz evrak veya paketinizi zarar vermeden sağlam bir şekilde olması gereken en iyi hizmeti sağlamasıdır.

    Doğal olarak Avcılar  EXPRESS KURYE hizmeti neticesinde fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Ekspres kurye ücretlendirmesi normal kuryeye nazaran 2 katı şeklinde fiyatlandırmaya tabi olmasıdır. Sonuç olarak Express Kurye; siz değerli müşterilerimizin yetişme endişesi hissettiğiniz gönderilerinizin yetişmesini sağlayarak bu büyük sıkıntınıza çözüm ortağı olmasıdır.


Avcılar EXPRESS KURYE

Avcılar EXPRESS KURYE
Avcılar EXPRESS KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Avcılar EXPRESS KURYE

Avcılar EXPRESS KURYE, EXPRESS KURYE Avcılar, EXPRESS KURYE Avcılar, Avcılar EXPRESS KURYE,

Avcılar EXPRESS KURYE

Avcılar EXPRESS KURYE, Avcılar EXPRESS KURYE, Avcılar EXPRESS KURYE, Avcılar EXPRESS KURYE, Avcılar EXPRESS KURYE, Avcılar EXPRESS KURYE.

Avcılar EXPRESS KURYE

EXPRESS KURYE Avcılar

EXPRESS KURYE Avcılar

Avcılar Kurye HizmetlerimizGoogle