Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye

   Kuryepass Dağıtım ve Kurye Hizmetleri Bağcılar ilçesinin tüm mahallelerinde profesyonel hizmet sunmayı amaçlamıştır. Bağcılar Kurye hizmetlerimiz arasında Express, Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bağcılar Dağıtım hizmetleri olarak da el ilanı dağıtımı, broşür dağıtımı, insert dağıtımı ve adresli adressiz toplu dağıtımların hizmetlerini yapmaktadır.

    Kurumsal abonelerimizin yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı hassasiyetle hizmet vermekteyiz. Bağcılar Kuryesi olarak taşınması yasal olan tüm evrak ve kolilerinizi güvenle belirlenen adrese teslim etmekteyiz. Gönderi durumunu ister telefon ile çağrı merkezimize ulaşarak veya sitemizdeki online işlemler menüsüne gönderi kodunuzu yazarak öğrenebilirsiniz. Kuryelerimizin müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmesi için ilgili personel gelmeden lütfen taşınabilir konuma getiriniz. Bağcılar Kuryepass kurulduğundan bu ana kadar müşteri odaklı güvenli hizmeti kendine şiar edinmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojinin tüm kaynaklarını bünyesine katarak hızlı, kaliteli ve güvenli dağıtım yapmanın gururunu yaşamaktadır. Personellerimiz yoğun İstanbul Bağcılar trafiği içerisinde sizden alınan gönderiyi belirlenen hizmet çerçevesinde teslim etmektedir. Böylece sizin trafikte kaybedeceğiniz zaman ve maliyeti güvenli ellere teslim ederek çözüme kavuşturmuş olursunuz. Bağcılar Kurye'si olarak mesai saati bitiminden sonra da belirlenen dağıtım personellerimiz tarafından hizmetlerimiz devam etmektedir. Fakat takdir edersiniz ki, ücretlendirme gündüz tarifesinden farklı olacaktır. Bununla alakalı net bilgiyi ilgili telefonlar ile bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Bağcılar ilçesinde yaptıracağınız dağıtımlar için de en güvenilir şekilde hiçbir evrakınızı zayi etmeden çözüme kavuşturmaktayız. Dağıtımı yapılacak fiyatı beliryelecek faktörler arasında, adet, işin ne zaman sonlanacağı ve dağıtım lokasyonu bulunmaktadır. İlgili evrakların ödemesini önceden peşin almaktayız.

     Kurye hizmetimizdeki abonelerimize uyguladığımız fiyat tarifesini de aylık ortalama çıkardığı gönderi adeti belirlemektedir. Bağcılar Kurye ilçesinde kurye veya dağıtım personellerimizi online olarak takip edebilirsiniz. Güleryüzlü hizmet ve ekonomik fiyatlarla tanışmak için sitemiz üzerinden kurye çağır menüsünü kullanabilir ya da çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye
Bağcılar Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kuryeler,

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kuryeler, Bağcılar Kurye, Bağcılar Kuryesi.

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye HizmetlerimizGoogle