Bağcılar Kurye

Bağcılar Güneşli Kurye

    KuryePass Bağcılar  Güneşli mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Güneşli mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Güneşli mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Bağcılar  Güneşli kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Bağcılar  Güneşli mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Bağcılar Güneşli Kurye

Bağcılar Güneşli Kurye
Güneşli Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Güneşli Kurye

Bağcılar GüneşliKurye, Güneşli Kurye, Kurye Güneşli, Güneşli Kurye, Bağcılar Güneşli Kurye,

Bağcılar

Güneşli Kurye, Güneşli Kurye, Güneşli Kurye, Bağcılar Güneşli Kurye, Bağcılar Güneşli Kurye, Bağcılar Güneşli Kurye, Bağcılar Kurye.

Bağcılar Güneşli Kurye

Güneşli Kurye

Güneşli Kurye

Bağcılar Güneşli Kurye HizmetlerimizGoogle