Bağcılar Kurye

Bağcılar Hürriyet Kurye

    KuryePass Bağcılar  Hürriyet mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Hürriyet mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Hürriyet mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Bağcılar  Hürriyet kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Bağcılar  Hürriyet mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Bağcılar Hürriyet Kurye

Bağcılar Hürriyet Kurye
Hürriyet Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Hürriyet Kurye

Bağcılar HürriyetKurye, Hürriyet Kurye, Kurye Hürriyet, Hürriyet Kurye, Bağcılar Hürriyet Kurye,

Bağcılar

Hürriyet Kurye, Hürriyet Kurye, Hürriyet Kurye, Bağcılar Hürriyet Kurye, Bağcılar Hürriyet Kurye, Bağcılar Hürriyet Kurye, Bağcılar Kurye.

Bağcılar Hürriyet Kurye

Hürriyet Kurye

Hürriyet Kurye

Bağcılar Hürriyet Kurye HizmetlerimizGoogle