Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE

Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE

    Gönderilerinizin aynı gün kısa süre içerisinde yetişmesi gerekiyorsa Moto Kurye hizmetimiz sizin için en uygun olanı olacaktır. Şirinevler mahallesi ve tüm İstanbul geneli içerisinde moto kurye hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca süre olarak acil ulaşması gereken paket, evrak, değerli eşya vb. gibi gönderileriniz için express motorlu kurye hizmetimizi kullanabilirsiniz. 

    Gönderilerinizin taşıma esnasında deforme olmaması açısından lütfen kurye personelimiz gelene kadar iyi bir şekilde ambalaj yapmanız gerekmektedir. Ayrıca hem sizin hem diğer müşterilerimizin 
yetiştirilmesi gereken iletilerini zamanında ulaştırmak için gönderinizi hazır etmenizi rica ederiz.

    Motorlu kurye hizmetimizden faydalanmak isteyen firmalar için iskontolu fiyat tarifemiz 
mevcuttur. Şirinevler  MOTORLU KURYE  hizmetleri olarak mesai bitiminden sonra da bizlere ulaşabilir kurye talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat tarifemiz gönderi saatine göre ve kurye özelliğine göre farklılık gösterebilir. Ekonomik fiyatlarla kuryecilik hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşınız.


Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE
Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE

Şirinevler MOTORLU KURYE, Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE, Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE, Şirinevler MOTORLU KURYE,

Şirinevler MOTORLU KURYE

Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE, Şirinevler MOTORLU KURYE, Şirinevler MOTORLU KURYE, Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE, Şirinevler MOTORLU KURYE, Şirinevler MOTORLU KURYE.

Şirinevler MOTORLU KURYE

Bahçelievler Şirinevler MOTORLU KURYE

Bahçelievler Şirinevler Kurye HizmetlerimizGoogle