Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye

    KuryePass Bahçelievler  Siyavuşpaşa mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Siyavuşpaşa mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Siyavuşpaşa mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Bahçelievler  Siyavuşpaşa kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Bahçelievler  Siyavuşpaşa mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye

Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye
Siyavuşpaşa Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Siyavuşpaşa Kurye

Bahçelievler SiyavuşpaşaKurye, Siyavuşpaşa Kurye, Kurye Siyavuşpaşa, Siyavuşpaşa Kurye, Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye,

Bahçelievler

Siyavuşpaşa Kurye, Siyavuşpaşa Kurye, Siyavuşpaşa Kurye, Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye, Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye, Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye, Bahçelievler Kurye.

Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye

Siyavuşpaşa Kurye

Siyavuşpaşa Kurye

Bahçelievler Siyavuşpaşa Kurye HizmetlerimizGoogle