Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Ünverdi Kurye

    KuryePass Bahçelievler  Ünverdi mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Ünverdi mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Ünverdi mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Bahçelievler  Ünverdi kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Bahçelievler  Ünverdi mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Bahçelievler Ünverdi Kurye

Bahçelievler Ünverdi Kurye
Ünverdi Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Ünverdi Kurye

Bahçelievler ÜnverdiKurye, Ünverdi Kurye, Kurye Ünverdi, Ünverdi Kurye, Bahçelievler Ünverdi Kurye,

Bahçelievler

Ünverdi Kurye, Ünverdi Kurye, Ünverdi Kurye, Bahçelievler Ünverdi Kurye, Bahçelievler Ünverdi Kurye, Bahçelievler Ünverdi Kurye, Bahçelievler Kurye.

Bahçelievler Ünverdi Kurye

Ünverdi Kurye

Ünverdi Kurye

Bahçelievler Ünverdi Kurye HizmetlerimizGoogle