Bakırköy Kurye

Bakırköy Zeytinlik Kurye

    KuryePass Bakırköy  Zeytinlik mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Zeytinlik mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Zeytinlik mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Bakırköy  Zeytinlik kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Bakırköy  Zeytinlik mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Bakırköy Zeytinlik Kurye

Bakırköy Zeytinlik Kurye
Zeytinlik Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Zeytinlik Kurye

Bakırköy ZeytinlikKurye, Zeytinlik Kurye, Kurye Zeytinlik, Zeytinlik Kurye, Bakırköy Zeytinlik Kurye,

Bakırköy

Zeytinlik Kurye, Zeytinlik Kurye, Zeytinlik Kurye, Bakırköy Zeytinlik Kurye, Bakırköy Zeytinlik Kurye, Bakırköy Zeytinlik Kurye, Bakırköy Kurye.

Bakırköy Zeytinlik Kurye

Zeytinlik Kurye

Zeytinlik Kurye

Bakırköy Zeytinlik Kurye HizmetlerimizGoogle