Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa EXPRESS KURYE

   Express kurye hizmetimiz Bayrampaşa  ilçesi ve diğer çevre illere; siz kıymetli müşterilerimizden gelen çağrı üzerine aciliyetini belirtmiş olduğunuz gönderilerinizi o günkü hava şartlarının durumuna bağlı 
olarak 60 dakika ile 120 dakika içerisinde yerine ulaştırmayı taahhüt eden kurye özelliğidir. Belirtilen adrese bağlı olarak 60-90 dakikanın altında da teslimat yapılması muhtemeldir. 

    Express kuryenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de teslim edilecek kuryeyi farklı bir adrese uğramadan verilen adrese ulaştırmasıdır. Dolayısıyla varılacak olan istikamete 2 katı hızla güvenli ve vereceğiniz evrak veya paketinizi zarar vermeden sağlam bir şekilde olması gereken en iyi hizmeti sağlamasıdır.

    Doğal olarak Bayrampaşa  EXPRESS KURYE hizmeti neticesinde fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Ekspres kurye ücretlendirmesi normal kuryeye nazaran 2 katı şeklinde fiyatlandırmaya tabi olmasıdır. Sonuç olarak Express Kurye; siz değerli müşterilerimizin yetişme endişesi hissettiğiniz gönderilerinizin yetişmesini sağlayarak bu büyük sıkıntınıza çözüm ortağı olmasıdır.


Bayrampaşa EXPRESS KURYE

Bayrampaşa EXPRESS KURYE
Bayrampaşa EXPRESS KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Bayrampaşa EXPRESS KURYE

Bayrampaşa EXPRESS KURYE, EXPRESS KURYE Bayrampaşa, EXPRESS KURYE Bayrampaşa, Bayrampaşa EXPRESS KURYE,

Bayrampaşa EXPRESS KURYE

Bayrampaşa EXPRESS KURYE, Bayrampaşa EXPRESS KURYE, Bayrampaşa EXPRESS KURYE, Bayrampaşa EXPRESS KURYE, Bayrampaşa EXPRESS KURYE, Bayrampaşa EXPRESS KURYE.

Bayrampaşa EXPRESS KURYE

EXPRESS KURYE Bayrampaşa

EXPRESS KURYE Bayrampaşa

Bayrampaşa Kurye HizmetlerimizGoogle