Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa MOTO KURYE

   Bayrampaşa  ilçesindeki tüm moto kurye ihtiyaçlarınız için KuryePass hizmetinizdedir. Gece nöbetçi express kuryelerimiz, mesai saati bitiminden sonra ertesi günün mesai saati başlayana kadar hizmet vermektedir. Ücret tarifesi gündüz olan gönderi ücretlerine nazaran daha yüksektir. Bayrampaşa  MOTO KURYE siparişlerinizi sitemiz üzerinden veya çağrı merkezimize ulaşarak oluşturabilirsiniz. 

    Moto kurye personellerimize gönderilerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Sizi en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olan personellerimiz firmamızın vizyonu gereği bu kurala daima riayet etmektedirler. Express Bayrampaşa  MOTO KURYE ihtiyaçlarınızda da iletilerinizi ortalama 45-90 dakika arasında teslim edebilmekteyiz. Ayrıca Bayrampaşa  ilçesinde bulunan e-ticaret veya diğer işletmeler için belirli bir iskonto oranımız mevcuttur. Anlaşma şekline göre teslimat sonrası alınan ürün bedellerini ertesi gün belirttiğiniz hesaba geçmekteyiz. Güven ve kaliteli moto kurye ve dağıtım ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Bayrampaşa MOTO KURYE

Bayrampaşa MOTO KURYE
Bayrampaşa MOTO KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Bayrampaşa MOTO KURYE

Bayrampaşa MOTO KURYE, MOTO KURYE Bayrampaşa, MOTO KURYE Bayrampaşa, Bayrampaşa MOTO KURYE,

Bayrampaşa MOTO KURYE

Bayrampaşa MOTO KURYE, Bayrampaşa MOTO KURYE, Bayrampaşa MOTO KURYE, Bayrampaşa MOTO KURYE, Bayrampaşa MOTO KURYE, Bayrampaşa MOTO KURYE.

Bayrampaşa MOTO KURYE

MOTO KURYE Bayrampaşa

MOTO KURYE Bayrampaşa

Bayrampaşa Kurye HizmetlerimizGoogle