Beşiktaş Kurye

Beşiktaş EXPRESS KURYE

   Express kurye hizmetimiz Beşiktaş  ilçesi ve diğer çevre illere; siz kıymetli müşterilerimizden gelen çağrı üzerine aciliyetini belirtmiş olduğunuz gönderilerinizi o günkü hava şartlarının durumuna bağlı 
olarak 60 dakika ile 120 dakika içerisinde yerine ulaştırmayı taahhüt eden kurye özelliğidir. Belirtilen adrese bağlı olarak 60-90 dakikanın altında da teslimat yapılması muhtemeldir. 

    Express kuryenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de teslim edilecek kuryeyi farklı bir adrese uğramadan verilen adrese ulaştırmasıdır. Dolayısıyla varılacak olan istikamete 2 katı hızla güvenli ve vereceğiniz evrak veya paketinizi zarar vermeden sağlam bir şekilde olması gereken en iyi hizmeti sağlamasıdır.

    Doğal olarak Beşiktaş  EXPRESS KURYE hizmeti neticesinde fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Ekspres kurye ücretlendirmesi normal kuryeye nazaran 2 katı şeklinde fiyatlandırmaya tabi olmasıdır. Sonuç olarak Express Kurye; siz değerli müşterilerimizin yetişme endişesi hissettiğiniz gönderilerinizin yetişmesini sağlayarak bu büyük sıkıntınıza çözüm ortağı olmasıdır.


Beşiktaş EXPRESS KURYE

Beşiktaş EXPRESS KURYE
Beşiktaş EXPRESS KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Beşiktaş EXPRESS KURYE

Beşiktaş EXPRESS KURYE, EXPRESS KURYE Beşiktaş, EXPRESS KURYE Beşiktaş, Beşiktaş EXPRESS KURYE,

Beşiktaş EXPRESS KURYE

Beşiktaş EXPRESS KURYE, Beşiktaş EXPRESS KURYE, Beşiktaş EXPRESS KURYE, Beşiktaş EXPRESS KURYE, Beşiktaş EXPRESS KURYE, Beşiktaş EXPRESS KURYE.

Beşiktaş EXPRESS KURYE

EXPRESS KURYE Beşiktaş

EXPRESS KURYE Beşiktaş

Beşiktaş Kurye HizmetlerimizGoogle