Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Gayrettepe Kurye

    KuryePass Beşiktaş  Gayrettepe mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Gayrettepe mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Gayrettepe mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Beşiktaş  Gayrettepe kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Beşiktaş  Gayrettepe mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Beşiktaş Gayrettepe Kurye

Beşiktaş Gayrettepe Kurye
Gayrettepe Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Gayrettepe Kurye

Beşiktaş GayrettepeKurye, Gayrettepe Kurye, Kurye Gayrettepe, Gayrettepe Kurye, Beşiktaş Gayrettepe Kurye,

Beşiktaş

Gayrettepe Kurye, Gayrettepe Kurye, Gayrettepe Kurye, Beşiktaş Gayrettepe Kurye, Beşiktaş Gayrettepe Kurye, Beşiktaş Gayrettepe Kurye, Beşiktaş Kurye.

Beşiktaş Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

Beşiktaş Gayrettepe Kurye HizmetlerimizGoogle