Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kuruçeşme Kurye

    KuryePass Beşiktaş  Kuruçeşme mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Kuruçeşme mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Kuruçeşme mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Beşiktaş  Kuruçeşme kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Beşiktaş  Kuruçeşme mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Beşiktaş Kuruçeşme Kurye

Beşiktaş Kuruçeşme Kurye
Kuruçeşme Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Kuruçeşme Kurye

Beşiktaş KuruçeşmeKurye, Kuruçeşme Kurye, Kurye Kuruçeşme, Kuruçeşme Kurye, Beşiktaş Kuruçeşme Kurye,

Beşiktaş

Kuruçeşme Kurye, Kuruçeşme Kurye, Kuruçeşme Kurye, Beşiktaş Kuruçeşme Kurye, Beşiktaş Kuruçeşme Kurye, Beşiktaş Kuruçeşme Kurye, Beşiktaş Kurye.

Beşiktaş Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme Kurye

Beşiktaş Kuruçeşme Kurye HizmetlerimizGoogle