Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü EXPRESS KURYE

   Express kurye hizmetimiz Beylikdüzü  ilçesi ve diğer çevre illere; siz kıymetli müşterilerimizden gelen çağrı üzerine aciliyetini belirtmiş olduğunuz gönderilerinizi o günkü hava şartlarının durumuna bağlı 
olarak 60 dakika ile 120 dakika içerisinde yerine ulaştırmayı taahhüt eden kurye özelliğidir. Belirtilen adrese bağlı olarak 60-90 dakikanın altında da teslimat yapılması muhtemeldir. 

    Express kuryenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de teslim edilecek kuryeyi farklı bir adrese uğramadan verilen adrese ulaştırmasıdır. Dolayısıyla varılacak olan istikamete 2 katı hızla güvenli ve vereceğiniz evrak veya paketinizi zarar vermeden sağlam bir şekilde olması gereken en iyi hizmeti sağlamasıdır.

    Doğal olarak Beylikdüzü  EXPRESS KURYE hizmeti neticesinde fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Ekspres kurye ücretlendirmesi normal kuryeye nazaran 2 katı şeklinde fiyatlandırmaya tabi olmasıdır. Sonuç olarak Express Kurye; siz değerli müşterilerimizin yetişme endişesi hissettiğiniz gönderilerinizin yetişmesini sağlayarak bu büyük sıkıntınıza çözüm ortağı olmasıdır.


Beylikdüzü EXPRESS KURYE

Beylikdüzü EXPRESS KURYE
Beylikdüzü EXPRESS KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Beylikdüzü EXPRESS KURYE

Beylikdüzü EXPRESS KURYE, EXPRESS KURYE Beylikdüzü, EXPRESS KURYE Beylikdüzü, Beylikdüzü EXPRESS KURYE,

Beylikdüzü EXPRESS KURYE

Beylikdüzü EXPRESS KURYE, Beylikdüzü EXPRESS KURYE, Beylikdüzü EXPRESS KURYE, Beylikdüzü EXPRESS KURYE, Beylikdüzü EXPRESS KURYE, Beylikdüzü EXPRESS KURYE.

Beylikdüzü EXPRESS KURYE

EXPRESS KURYE Beylikdüzü

EXPRESS KURYE Beylikdüzü

Beylikdüzü Kurye HizmetlerimizGoogle