Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü MOTO KURYE

   Beylikdüzü  ilçesindeki tüm moto kurye ihtiyaçlarınız için KuryePass hizmetinizdedir. Gece nöbetçi express kuryelerimiz, mesai saati bitiminden sonra ertesi günün mesai saati başlayana kadar hizmet vermektedir. Ücret tarifesi gündüz olan gönderi ücretlerine nazaran daha yüksektir. Beylikdüzü  MOTO KURYE siparişlerinizi sitemiz üzerinden veya çağrı merkezimize ulaşarak oluşturabilirsiniz. 

    Moto kurye personellerimize gönderilerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Sizi en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde olan personellerimiz firmamızın vizyonu gereği bu kurala daima riayet etmektedirler. Express Beylikdüzü  MOTO KURYE ihtiyaçlarınızda da iletilerinizi ortalama 45-90 dakika arasında teslim edebilmekteyiz. Ayrıca Beylikdüzü  ilçesinde bulunan e-ticaret veya diğer işletmeler için belirli bir iskonto oranımız mevcuttur. Anlaşma şekline göre teslimat sonrası alınan ürün bedellerini ertesi gün belirttiğiniz hesaba geçmekteyiz. Güven ve kaliteli moto kurye ve dağıtım ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Beylikdüzü MOTO KURYE

Beylikdüzü MOTO KURYE
Beylikdüzü MOTO KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Beylikdüzü MOTO KURYE

Beylikdüzü MOTO KURYE, MOTO KURYE Beylikdüzü, MOTO KURYE Beylikdüzü, Beylikdüzü MOTO KURYE,

Beylikdüzü MOTO KURYE

Beylikdüzü MOTO KURYE, Beylikdüzü MOTO KURYE, Beylikdüzü MOTO KURYE, Beylikdüzü MOTO KURYE, Beylikdüzü MOTO KURYE, Beylikdüzü MOTO KURYE.

Beylikdüzü MOTO KURYE

MOTO KURYE Beylikdüzü

MOTO KURYE Beylikdüzü

Beylikdüzü Kurye HizmetlerimizGoogle