Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Marmara Kurye

    KuryePass Beylikdüzü  Marmara mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Marmara mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Marmara mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Beylikdüzü  Marmara kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Beylikdüzü  Marmara mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Beylikdüzü Marmara Kurye

Beylikdüzü Marmara Kurye
Marmara Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Marmara Kurye

Beylikdüzü MarmaraKurye, Marmara Kurye, Kurye Marmara, Marmara Kurye, Beylikdüzü Marmara Kurye,

Beylikdüzü

Marmara Kurye, Marmara Kurye, Marmara Kurye, Beylikdüzü Marmara Kurye, Beylikdüzü Marmara Kurye, Beylikdüzü Marmara Kurye, Beylikdüzü Kurye.

Beylikdüzü Marmara Kurye

Marmara Kurye

Marmara Kurye

Beylikdüzü Marmara Kurye HizmetlerimizGoogle