Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Yakuplu Kurye

    KuryePass Beylikdüzü  Yakuplu mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Yakuplu mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Yakuplu mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Beylikdüzü  Yakuplu kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Beylikdüzü  Yakuplu mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Beylikdüzü Yakuplu Kurye

Beylikdüzü Yakuplu Kurye
Yakuplu Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Yakuplu Kurye

Beylikdüzü YakupluKurye, Yakuplu Kurye, Kurye Yakuplu, Yakuplu Kurye, Beylikdüzü Yakuplu Kurye,

Beylikdüzü

Yakuplu Kurye, Yakuplu Kurye, Yakuplu Kurye, Beylikdüzü Yakuplu Kurye, Beylikdüzü Yakuplu Kurye, Beylikdüzü Yakuplu Kurye, Beylikdüzü Kurye.

Beylikdüzü Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye

Beylikdüzü Yakuplu Kurye HizmetlerimizGoogle