Beyoğlu Kurye

Beyoğlu EXPRESS KURYE

   Express kurye hizmetimiz Beyoğlu  ilçesi ve diğer çevre illere; siz kıymetli müşterilerimizden gelen çağrı üzerine aciliyetini belirtmiş olduğunuz gönderilerinizi o günkü hava şartlarının durumuna bağlı 
olarak 60 dakika ile 120 dakika içerisinde yerine ulaştırmayı taahhüt eden kurye özelliğidir. Belirtilen adrese bağlı olarak 60-90 dakikanın altında da teslimat yapılması muhtemeldir. 

    Express kuryenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de teslim edilecek kuryeyi farklı bir adrese uğramadan verilen adrese ulaştırmasıdır. Dolayısıyla varılacak olan istikamete 2 katı hızla güvenli ve vereceğiniz evrak veya paketinizi zarar vermeden sağlam bir şekilde olması gereken en iyi hizmeti sağlamasıdır.

    Doğal olarak Beyoğlu  EXPRESS KURYE hizmeti neticesinde fiyatlandırma farklılık göstermektedir. Ekspres kurye ücretlendirmesi normal kuryeye nazaran 2 katı şeklinde fiyatlandırmaya tabi olmasıdır. Sonuç olarak Express Kurye; siz değerli müşterilerimizin yetişme endişesi hissettiğiniz gönderilerinizin yetişmesini sağlayarak bu büyük sıkıntınıza çözüm ortağı olmasıdır.


Beyoğlu EXPRESS KURYE

Beyoğlu EXPRESS KURYE
Beyoğlu EXPRESS KURYE Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Beyoğlu EXPRESS KURYE

Beyoğlu EXPRESS KURYE, EXPRESS KURYE Beyoğlu, EXPRESS KURYE Beyoğlu, Beyoğlu EXPRESS KURYE,

Beyoğlu EXPRESS KURYE

Beyoğlu EXPRESS KURYE, Beyoğlu EXPRESS KURYE, Beyoğlu EXPRESS KURYE, Beyoğlu EXPRESS KURYE, Beyoğlu EXPRESS KURYE, Beyoğlu EXPRESS KURYE.

Beyoğlu EXPRESS KURYE

EXPRESS KURYE Beyoğlu

EXPRESS KURYE Beyoğlu

Beyoğlu Kurye HizmetlerimizGoogle