Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye

   Kuryepass Dağıtım ve Kurye Hizmetleri Beyoğlu ilçesinin tüm mahallelerinde profesyonel hizmet sunmayı amaçlamıştır. Beyoğlu Kurye hizmetlerimiz arasında Express, Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Beyoğlu Dağıtım hizmetleri olarak da el ilanı dağıtımı, broşür dağıtımı, insert dağıtımı ve adresli adressiz toplu dağıtımların hizmetlerini yapmaktadır.

    Kurumsal abonelerimizin yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı hassasiyetle hizmet vermekteyiz. Beyoğlu Kuryesi olarak taşınması yasal olan tüm evrak ve kolilerinizi güvenle belirlenen adrese teslim etmekteyiz. Gönderi durumunu ister telefon ile çağrı merkezimize ulaşarak veya sitemizdeki online işlemler menüsüne gönderi kodunuzu yazarak öğrenebilirsiniz. Kuryelerimizin müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmesi için ilgili personel gelmeden lütfen taşınabilir konuma getiriniz. Beyoğlu Kuryepass kurulduğundan bu ana kadar müşteri odaklı güvenli hizmeti kendine şiar edinmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojinin tüm kaynaklarını bünyesine katarak hızlı, kaliteli ve güvenli dağıtım yapmanın gururunu yaşamaktadır. Personellerimiz yoğun İstanbul Beyoğlu trafiği içerisinde sizden alınan gönderiyi belirlenen hizmet çerçevesinde teslim etmektedir. Böylece sizin trafikte kaybedeceğiniz zaman ve maliyeti güvenli ellere teslim ederek çözüme kavuşturmuş olursunuz. Beyoğlu Kurye'si olarak mesai saati bitiminden sonra da belirlenen dağıtım personellerimiz tarafından hizmetlerimiz devam etmektedir. Fakat takdir edersiniz ki, ücretlendirme gündüz tarifesinden farklı olacaktır. Bununla alakalı net bilgiyi ilgili telefonlar ile bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Beyoğlu ilçesinde yaptıracağınız dağıtımlar için de en güvenilir şekilde hiçbir evrakınızı zayi etmeden çözüme kavuşturmaktayız. Dağıtımı yapılacak fiyatı beliryelecek faktörler arasında, adet, işin ne zaman sonlanacağı ve dağıtım lokasyonu bulunmaktadır. İlgili evrakların ödemesini önceden peşin almaktayız.

     Kurye hizmetimizdeki abonelerimize uyguladığımız fiyat tarifesini de aylık ortalama çıkardığı gönderi adeti belirlemektedir. Beyoğlu Kurye ilçesinde kurye veya dağıtım personellerimizi online olarak takip edebilirsiniz. Güleryüzlü hizmet ve ekonomik fiyatlarla tanışmak için sitemiz üzerinden kurye çağır menüsünü kullanabilir ya da çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye Telefon 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kuryeler,

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kuryeler, Beyoğlu Kurye, Beyoğlu Kuryesi.

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye HizmetlerimizGoogle