Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye

    KuryePass Beyoğlu  Evliya Çelebi mahallesi ve çevresine dağıtım ve kurye hizmeti vermektedir. Motorlu, Yaya, Arabalı ve Gece Kurye olarak kategorize edilen tüm kurye hizmetleri güleryüzlü ve tecrübeli ekibimizle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda  Evliya Çelebi mahallesi genelinde veya istediğiniz farklı bir bölgede firmanızın adından söz ettirmek istiyorsanız, yaptığınız reklamın verimli olmasını istiyorsanız kısacası size müşteri portföyünü genişletecek etkili bir dağıtım yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.


     Dağıtım sonrası raporu ister mail adresinize gönderebiliriz, veya sitemizde bulunan online işlemler bölümünden takip edebilirsiniz.  Evliya Çelebi mahallesinde bulunan firmaların yanı sıra tekil müşterilerimize de aynı özveri ile hizmetimizi sunmaktayız. Göndereceğiniz belge veya kolinizin personelimiz tarafından teslim almadan önce taşınabilir konumda olmasına özen gösteriniz. Bölgenizde yaşanan yoğun yağmur, kar yağışı vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı express kurye hizmetimizin ve dağıtımın kısa süreli aksama ihtimalinin olacağını şimdiden belirtmek isteriz. Bunların haricinde gönderilerinizin tam zamanında teslim olacağı konusunda sizleri temin ediyoruz. (Bayram günleri hariç) 7/24 bizlere sitemizde belirtilen numaralardan bizlere ulaşabilir veya kurye çağır menüsünü kullanarak Beyoğlu  Evliya Çelebi kurye ve dağıtım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

      Abonelerimiz için iskontolu fiyat listemiz mevcuttur. Beyoğlu  Evliya Çelebi mahallesi ve çevre bölgelerde mesai bitiminden sonraki teslimatlarınız için ödemeyi önceden almaktayız. Ödemeyi sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinizin ekonomik fiyatlarla güvenle teslim edilmesi için firmamızla iletişime geçiniz.


Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye

Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye
Evliya Çelebi Kurye 0212 513 24 24
0212 522 65 65 - 0507 729 79 79 ( 7/24 )

Evliya Çelebi Kurye

Beyoğlu Evliya ÇelebiKurye, Evliya Çelebi Kurye, Kurye Evliya Çelebi, Evliya Çelebi Kurye, Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye,

Beyoğlu

Evliya Çelebi Kurye, Evliya Çelebi Kurye, Evliya Çelebi Kurye, Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye, Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye, Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye, Beyoğlu Kurye.

Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye

Evliya Çelebi Kurye

Evliya Çelebi Kurye

Beyoğlu Evliya Çelebi Kurye HizmetlerimizGoogle